В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху, вчителями З.Б.Д., соціальним педагогом та класними керівниками було проведено заходи,спрямовані на формування безпечної поведінки дорожнього руху, використання транспортних засобів, захисту життя і здоров’я дітей. Проведено єдиний національний урок “Безпечна дорога додому”.






