Звіт директора 2025-2026 н.р.

Коли у червні гарний ранок Бентежить в жилах юну кров, На свято школи урочисте Усі зібралися ми знов!
Відлунав “Останній дзвоник” в Лапаївському ліцеї ім.Героя України Г.Кірпи. Схвильовані випускники затанцювали “Вальс” на подвір’ї рідної школи, а 11- класниця Безпалюк Юлія прочитала свій авторський вірш про шкільне життя. Привітали наших випускників та усіх присутніх гостей заступник голови обласної військової держадміністрації Іван Собко, заступник сільського голови Назар Гнатишин та директор ліцею Тетяна Малєрик. Отці Василь і Тарас поблагословили усіх на добру долю та нові звершення. Учні отримали нагороди, грамоти і дипломи за високі досягнення в навчанні, творчості, спорті. Вчителі нагороджені подяками за високий професіоналізм та підготовку учнів до олімпіад.
Дякуємо З.С.У. за можливість навчатися і святкувати. Слава Україні! Слава Героям!









Безбарʼєрність – це філософія суспільства без обмежень. Це про внутрішню готовність створювати середовище, в якому комфортно всім. Для учнів 9-их та 10их класів соціальний педагог ліцею Машевська К.Ю. провела творчі інтерактивні заняття на тему “Інклюзивний тест-драйв: зміни простір на малюнку”. Діти отримали зображення різних варіантів приміщень та громадських місць, не пристосованих до потреб усіх груп населення. Їхнім завданням було помітити та “виправити” проблемні ділянки , створити комфортний безбарʼєрний простір. Також на занятті пригадали словник коректної комунікації, бо лише завдяки участі кожного члена суспільства зокрема можна збудувати безбарʼєрний та інклюзивний соціум на користь всієї громади.
З 25 по 31 травня в Україні проходить Національний тиждень безбарʼєрності ! Старшокласники нашого ліцею взяли участь у круглому столі “Безбар’єрність : коли зручно всім , без винятку”, де разом із соціальним педагогом обговорили основні концепції інклюзивного суспільства, а також проаналізували простір нашого ліцею та загалом громади. Згодом переглянули випуск популярного ютуб-шоу “Відвал ніг або ALL INCLUSIVE” у Львові, де автор показує наскільки складно (а часом і неможливо) людині на кріслі колісному самостійно пересуватись містом.





Цікаво та весело підвели підсумок першого навчального року учні 1-А класу, вчитель Тишкун Л.М. На святі “Кольоровий рік першокласників” учні декламували вірші, приймали участь в різноманітних завданнях, співали, танцювали. Ділились та дарували любов до оточуючих та своєї Батьківщини.

