Звіт директора 2025-2026 н.р.

Коли у червні гарний ранок Бентежить в жилах юну кров, На свято школи урочисте Усі зібралися ми знов!
Відлунав “Останній дзвоник” в Лапаївському ліцеї ім.Героя України Г.Кірпи. Схвильовані випускники затанцювали “Вальс” на подвір’ї рідної школи, а 11- класниця Безпалюк Юлія прочитала свій авторський вірш про шкільне життя. Привітали наших випускників та усіх присутніх гостей заступник голови обласної військової держадміністрації Іван Собко, заступник сільського голови Назар Гнатишин та директор ліцею Тетяна Малєрик. Отці Василь і Тарас поблагословили усіх на добру долю та нові звершення. Учні отримали нагороди, грамоти і дипломи за високі досягнення в навчанні, творчості, спорті. Вчителі нагороджені подяками за високий професіоналізм та підготовку учнів до олімпіад.
Дякуємо З.С.У. за можливість навчатися і святкувати. Слава Україні! Слава Героям!








