Учасники вокального ансамблю “КВІТИ” разом з солістами філармонії імені М.Скорика І.Ключковською та О.Томків , в супроводі ансамблю “Високий Замок” (кер. А.Яцків ) взяли участь в концерті до Дня Матері. Звучали найкращі пісні про маму, Україну. Не забули також і про недавнього ювіляра – 770-річного Львова. Усім матерям Миру!



