МАМА – найрідніше, наймиліше, святе слово для кожної людини. Величезна, щира, глибока любов світиться в очах усіх присутніх, бо що може бути більшим, ніж любов Матері до дитини і дитини до Матері? Ця любов виривається із маленьких сердець та хоче заявити про себе! Саме тому ми з задоволенням зібралися сьогодні на це свято, яке підготували учні 4-Б класу з класним керівником Канцір О.В. Учні співали пісні, декламували вірші, жартували. В заході взяли участь учасники драмгуртка “Династія” та вокального ансамблю “Квіти”. Нехай яскрава зірка материнської любові завжди сяє впродовж життя кожного із нас!





