Учні 7-А класу та класний керівник Качмар С.В. провели неймовірно зворушливий та теплий виступ «Без коріння саду не цвісти». Це було свято наповнене любовʼю, теплом і щирістю до своєї сімʼї, родини, України. Світлі емоції пронизували вірші та пісні, а сценки додавали веселого та жартівливого настрою. Нехай усі сімʼї будуть благословенні Богом, здорові та щасливі.




