“Як Зайці паску випікали”

У цей світлий Великодній тиждень в ліцеї відбулось свято-казка – “Як Зайці паску випікали”. Це був доброчинний захід, бо збирали кошти для ЗСУ. Артисти ,учні 1Б класу випікали паску під керівництвом МастерШефа. Проводили ігри з писанками! Разом з класним керівником Мамаєвою Лілією Володимирівною співали пісні та переглядали чудову презентацію “Наш 1-Б клас”. Дякуємо ЗСУ, Богу!У всіх залишились чудові враження !

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *