Сьогодні, у Світлий четвер, учні 1-А класу разом з класним керівником Тишкун Л.М. та ініціативною мамою учня Іванною Горбовою на подвір’ї школи водили гаївки. Захопливим дійством для дітей стали хороводи “Кривий танець”, “Струмочок”, ігри “Царівна”, “Подоляночка”, “Соловейку, пташку” та ін. А ще лунали веснянки, дзвінкий сміх, панувала атмосфера добра. Такі заходи є надзвичайно важливими, адже вони допомагають зберегти наші українські традиції, передати їх наступним поколінням та виховувати любов до рідної культури. Нехай радість Великодня панує в наших серцях, несучи мир, злагоду та благословення в кожну родину.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!





