Місяць: Грудень 2024

Виховний захід до Дня Збройних Сил України та до Дня Волонтера.

Живе лиш той, хто не живе для себе,
Хто для других виборює життя…
“Низький уклін тобі, солдате!” – виховний захід до Дня Збройних Сил України та Дня Волонтера підготували і провели сьогодні
учні 6-А класу та кл.кер.Качмар С.В.
Патріотично налаштовані діти старанно і майстерно читали щемливі вірші, виконували пісні, танцювали; відтворили в інсценівках, на жаль, реалії життя наших військових та їх родин. Серед дітей були й ті, котрі теж чекають родичів з війни…
До заходу долучилися й учасники драмгуртка “Династія” з композицією “Живи, Вкраїно! Вір у майбуття!” Всім серцем вітаємо наших захисників та підтримуємо їх.
Моліться, люди України
За тих, хто на передовій,
Моліться за чужого сина,
Щоб вас колись потішив свій..

Захід проведений до Дня людей з інвалідністю.

До Дня людей з інвалідністю, що відзначається 3 грудня, соціальний педагог Лапаївського ліцею Машевська К.Ю. провела просвітницькі заняття для учнів 3-А та 4-Б класів.
Метою заходу було сформувати у дітей толерантне ставлення до людей з інвалідністю, навчити їх тактики у висловлюваннях та поведінці. Також учні змогли відчути себе на місці людей із порушенням зору, координації рухів, та людей без кінцівок, а також коротко ознайомитись з історіями відомих людей, які живуть з інвалідністю і продовжують вести активне соціальне життя.

“Ми разом проти СНІД”.

Тематична година – спілкування на тему “ВІЛ через дружбу не передається”  відбулась в 9-Б класі (кл.кер. Навитка М.Л.).
Учні-дев’ятикласники підготували й провели пізнавальну, превентивну зустріч; розповіли про захворювання, що потребує уваги. Послухали психолога Заставну О.П. та медичну сестру Сохан Н.І. які додали інформації про проблему захворювання та її попередження.
Згадали відомих музикантів, спортсменів, акторів кіно, що хворіли на СНІД. Переглянули відеоролики та обговорили їх. Спільно подякували нашим захисникам за можливість навчатися. 
“Живи і пам’ятай – життя коротке. Захисти себе!”

«Андріївські вечорниці на сучасний лад».

У цей непростий на сьогодні час нам усім бракує позитивних емоцій, посмішок та щирого сміху. Учні 10-Б класу підняли усім глядачам настрій своїм виступом «Андріївські вечорниці на сучасний лад». Веселі сценки, запальні танці та гумористичні персонажі змусили глядачів сміятися.
Дякуємо Богу та ЗСУ за можливість жити, вчитися та творити!