Місяць: Грудень 2024

Подорож учнів 2-А класу до Святого Миколая.

Надзвичайно цікавою та атмосферною була подорож учнів 2-А класу до Резиденції Святого Миколая у дендропарку «Джерело», що в Оброшино (кл.кер. Санницька І.М.). Діти були зачаровані прогулянкою по парку, де понад 60 видів рідкісних та екзотичних дерев і чагарників. А спілкування з тваринним світом не залишило нікого байдужим. Адже не кожний день є можливість поконтактувати з плямистими оленями, альпаками, мавпочками, черепахою, поні.
Зустріч з Ангелом і Святим Миколаєм перенесло усіх у справжню казку і магію див. Кожний з дітей розповідали вірш або співали пісню, грали в ігри і розмальовували різдвяну ялинку.

Відбувся фінал гри “Що? Де? Коли?”.

9 грудня в Лапаївському ліцеї відбувся фінал інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?” (в рамках роботи учнівського самоврядування).
У фіналі взяли участь команди 8-А, 9-Б, 10-А класів.
Переможцями стала команда учнів 9-Б класу.
Вітаємо!!!

Відбулися змагання з предмету “Захист України”.

До Дня Збройних Сил України в Лапаївському ліцеї імені Героя України Георгія Кірпи відбулися змагання з предмету “Захист України” серед закладів освіти Зимноводівської громади.
Учні змагалися зі стрільби в інтерактивному тирі, накладанні турнікета та метанні гранати. Усі команди продемонстрували високий рівень підготовки, згуртованість і волю до перемоги.
Захід став чудовою нагодою для учнів проявити свої знання та практичні вміння, зміцнити командний дух і усвідомити важливість патріотизму та національної єдності.

“Ходить по землі святий Миколай…”.

“Ходить по землі святий Миколай…” – свято-казка про те, як св.Миколай поспішав до чемних діток з подарунками та добрими побажаннями. Але завжди знайдуться такі персонажі в казці, що будуть перешкоджати святковій подорожі. І лише тепло сердець та щира дружба, згуртованість допомогли розморозити ворота, здійснивши дитячі мрії та завершити добрі справи.
Цю чарівну казку нам підготували, розповіли, співали й танцювали учні 2-Б класу та класний керівник Романишин Н.Я.
В гості до нас традиційно завітали хлопчики з Родинного Дому “Покрова” з якими ми теж поділились святковим настроєм і подарунками.
Всіх щиро привітав настоятель храму Успення Пресвятої Богородиці о.Василь.
До заходу також долучилися молодші учасники вокального ансамблю “Квіти” (кер.Г.Яцків) та драмгуртка “Династія”.
“Ти лише повір в те, що він прийде,
Якщо будеш ти добрим до людей”.

Учні відвідали св.Миколая.

У переддень свята учні 3-А та 3-Б класів (кл.кер. Матрахова О.Б. та Мавдрик Г.Д.) відвідали резиденцію св.Миколая.
Незабутня зустріч, смачне пригощення, приємні подарунки отримала кожна чемна дитина.
Постанови св.Миколая відвідувачі засвоїли залюбки. В очікуванні подарунків кожен з трепетом у серці оголошував всі свої добродіяння. Творити добро, дарувати теплоту та радість, підтримувати українське – побажання Миколая. Дякуємо Богові!
Дякуємо захисникам!
Хай Миколай засіє в кожному серці зерно любові.