До Дня Збройних сил України в 2-А та 2-Б класах (кл.кер. Матрахова О.Б. та Маркович Г.І.) відбувся майстер-клас на тему – “Подаруй пряник Захиснику”. Діти отримали задоволення не тільки від декорування пряників, а й можливості пригостити воїнів, наших захисників. Тематично декорували пряники й учні 2-Б класу (кл.кер.Мавдрик Г.Д.) тижнем раніше. Це маленька дитяча лепта допомоги для здійснення заповітної мрії).
Учасники вокального ансамблю “КВІТИ” (молодші) відвідали Львівську Національну філармонію – один з концертів серії “ФеМіЛі” – “Автостопом по музичній галактиці”. Адже музично-творчий розвиток дитини, це формування культурної особистості та багатогранності української молоді.
“Доброта і милосердя – два крила, на яких тримається людство”.
У 8-Б класі (кл.кер.Навитка М.Л.) проведено годину – спілкування одразу на дві теми:
– “День рівних можливостей. Міжнародний день людей з інвалідністю”. Діти розповідали про знаменитих та відомих людей, що досягли високих результатів у житті, маючи проблеми зі здоров’ям. Про проект “Ігри нескорених” , в якому взяли участь і наші військові.
– “День Збройних сил України” – завдячуємо нашим захисникам за мирні дні та ночі, можливість праці та дозвілля.
У рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” протягом тижня в ліцеї проведено заходи на превентивну тематику.
Учасники учнівського самоврядування підготували тематичні вислови, оформили стенд.
Учні 9-х класів підготували і провели пізнавальні зустрічі для учнів початкової школи на тему “Що ти знаєш про насильство” в доступній для дітей формі. Медичний працівник Сохан Н.І. для учнів 7-8 класів підготувала інформацію та поспілкувалась з дітьми про види насильства.
Отримані знання допоможуть дітям не потрапити в сумнівне товариство та неприємну пригоду.