Учні молодшої школи взяли участь в пізнавальному проекті “Виховуємо здорову націю зі школи”, адже дотримуватись рекомендацій здорового харчування з регулярними фізичними навантаженнями є основою здорового способу життя.
У Лапаївському ліцеї відбувся другий тиждень заходів в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”. Практичним психологом Заставною О.П. проведено розвиткові заняття “Формування дружніх взаємин, протидія жорстокості” (з учнями 1-х кл.), “Будьмо вихованими і толерантними. Профілактика явища булінгу” (з учнями 2-х кл.), анонімне анкетування учнів 6-7 кл. на тему: “Виявлення фактів жорсткого поводження, порушення прав дитини у взаєминах між учнями”. Спільно проведена з учнями робота стала ще одною нагодою для аналізу власних дій та вчинків, сприяла вихованню людяності, відповідальності, поваги до гідності іншої людини та переосмислення цінностей, вмінню сказати “Ні” тому явищу, яке не має дозволу на існування, адже – насильство – це проблема не тільки окремої людини, а й суспільства загалом. У 9-х класах вчитель правознавства Восух Г.Б. провела години-спілкування до Дня Прав Людини на тему “Злочин і покарання”, “Юридичний бліц-турнір” , ” Я маю право…”
Учні 2-х класів мандрували у музей “Львів Стародавній”, де ознайомилися з історією м.Львова, приймали участь у квесті. Родзинкою поїздки була зустріч діток із Святим Миколаєм. Усі учні отримали гостинці від Чудотворця.
У ній і традиції,в ній і культура, Хустки є для свята і є для зажури, Хустина, як пісня, легка і крилата, Як мамина ласка, як батьківська хата. У 3-В класі класний керівник Тишкун Л.М. підготувала і провела з дітьми виховний захід-квест до Дня української хустки! Діти ознайомились з хусткою як оберегом; зі значенням хустини в побуті української родини, з роллю хустини в обрядах та звичаях українського народу. Отримали уявлення про орнаменти та кольори хусток і ще багато цікавої та потрібної інформації, котру одразу перевірили в процесі проведення квесту. Чисто і ошатно прибрана хатина, На столі квітчаста, вишита хустина)
” …Ти лише повір в те, що Він прийде…” Казкове дійство “Таємнича ніч святого Миколая” підготували учні 4-Б класу та класний керівник Дуля О.А. Словом-благословенням усіх присутніх гостей привітав о.Тарас. З радістю, вже вкотре, ми зустріли хлопчиків з Родинного дому “Покрова”. Долучились до заходу молодші вихованці гуртків “Квіти” ( кер.Яцків А.М.) та “Династія”. Святий Миколай усім роздав подарунки! А ми просимо про здійснення великої мрії для усіх – Миру та Перемоги!!!