Сонячні промінчики осені ловили сьогодні учні 2-Б класу разом з кл.кер. Мавдрик Г.Д., здійснивши прогулянку подвір’ям ліцею. Діти часу не гаяли – склали тризуб. Слава З.С.У.
15 жовтня учні 8-В класу разом з класним керівником Піх С. Я. та батьками побували на екскурсії в Тернополі. Відвідали Збаразький замок та Вишнівецький палац. Прогулялися центром міста, на стіні бажань написали свої побажання, покаталися на кораблику. Незважаючи на дощ, всі отримали позитивні емоції.
Сьогодні учні 7-их класів разом з класними керівниками І. М. Грицько та батьками відвідали фортецю Тустань. Там вони вивчали історію рідного краю, насолоджувалися краєвидами, а у вільний час згуртували класи, граючи у спортивні ігри та фотографуючись.
Сьогодні в електронному форматі, в присутності методиста ЛОІППО проведено опитування учнів 5 , 9 та 11 класів, вчителів (та батьків) щодо якості освітнього та виховного середовища навчального закладу. Очікуємо гарних результатів.