З днем бібліотек!

“Хто багато читає, багато знає!”
 Учні 2-Б класу (кл.кер. Мавдрик Г.Д.) люблять читати, а ще більше полюбляють відвідувати шкільну бібліотеку (бібліотекар Гринкевич З.І.).