Місяць: Квітень 2026

40 років… “Пам’яті Чорнобильської трагедії..”

40 років… “Пам’яті Чорнобильської трагедії..” – тематичний виховний захід підготували і провели учні 8- В класу та класний керівник Давиденко О.З. Спілкувалися про причини, перебіг та наслідки катастрофи, її вплив на життя людей та довкілля. Переглянули уривки фільму “Чорнобиль”. Розповідали про героїзм ліквідаторів та співчуття до постраждалих. Хвилиною мовчання пом’янули загиблих…

Методоб’єднання вчителів історії Зимноводівської громади

В четвер, 23 квітня, відбулось виїздне методоб’єднання вчителів історії Зимноводівської громади на тему “Вивчення історії українського військового мистецтва на прикладі експозиції музею зброї “Арсенал”. Організатор – вчитель історії нашого ліцею Шищак І.Р. Присутні мали можливість ознайомитись з оборонною системою Львова а також з різними видами зброї, розміщеними в музеї. Дякуємо завідуючому відділу історичного музею ” Музей Арсенал” п.Тарасу Процаку за цікавий екскурсійний супровід.

“Довкілля бережи – природі допоможи”

У 8-Б класі відбулася виховна година на тему: “Довкілля бережи – природі допоможи”. Під час заходу учні разом з класним керівником Нарольською О.В. взяли участь у бесіді про основні екологічні проблеми: забруднення повітря, води, ґрунтів, вирубка лісів, зміна клімату. Було переглянуто презентацію – учні наочно продемонстрували, скільки часу розкладаються ті чи інші предмети. Також було проведено еко -дефіле суконь. Захід супроводжувався танцями та відеороликами. Учні проявили активність та зацікавленість у темі. Захід сприяв формуванню екологічної культури, усвідомленню особистої відповідальності за стан навколишнього середовища.

«Сертифікація: професійна майстерність учителя – майбутнє дитини»

21 квітня 2026 року вчитель математики Світлана Ярославівна Піх взяла участь у зустрічі «Сертифікація: професійна майстерність учителя – майбутнє дитини», яку організувало управління Державної служби якості освіти у Львівській області та на якій учителів Львівщини привітали з успішним проходженням сертифікації-2025.

Захід відбувся за підтримки Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України у Львівському Будинку вчених.

Кібербезпека

5-ти класники нашого ліцею разом з соціальним педагогом Машевською К.Ю. стали справжніми кібердетективами! Учні виконували цікаві завдання квесту – підбирали безпечні паролі, розгадували кросворд, уявляли себе блогерами, грали у Крокодила. Вкотре діти показали та й поповнили свої знання правил безпеки в інтернеті.