40 років… “Пам’яті Чорнобильської трагедії..”
40 років… “Пам’яті Чорнобильської трагедії..” – тематичний виховний захід підготували і провели учні 8- В класу та класний керівник Давиденко О.З. Спілкувалися про причини, перебіг та наслідки катастрофи, її вплив на життя людей та довкілля. Переглянули уривки фільму “Чорнобиль”. Розповідали про героїзм ліквідаторів та співчуття до постраждалих. Хвилиною мовчання пом’янули загиблих…
















