Місяць: Жовтень 2024

Подорож замками Львівщини.

Усі люблять подорожувати й дізнаватися щось нове. Мандрівки згуртовують дітей і дарують їм незабутні враження.
Учні 7-А та 8-А класів з класними керівниками відвідали три замки Львівщини: Золочівський, Підгорецький та Олеський.
Школярі дізналися багато інформації про історичне минуле нашого краю. Дякуємо Богові та ЗСУ за можливість вчитися та подорожувати.

Учні побували у Криївці.

З метою пізнання історії рідного краю, виховання патріотизму і відповідальності за долю рідної землі учні 6-А та 7-Б класів разом із класними керівниками і батьками відвідали музей-“Криївку” воїнів УПА в селі Басівка. Діти із захопленням слухали розповідь екскурсовода Івана Поповича про життя та боротьбу наших земляків, про їхню відданість своїй країні. Сподобалися дітям і замислуваті загадки п.Івана та цікава вікторина. В “Криївці” діти відчули сувору та тривожну атмосферу, в якій жили українські повстанці.

Радіодиктант національної єдності.

Щорічно все більше учнів нашого ліцею долучається до написання радіодиктанту національної єдності до Дня української писемності та мови.
Сьогодні учні 6-11 класів теж писали диктант. На жаль, тривога перервала його, але не завадила дописати. Після відбою більшість дітей повернулось у клас, щоб завершити роботу.
Найменші учні ліцею долучились квестами, переглядами відео, написанням невеликих диктантів і творів на патріотичну тематику.
Слава Україні!
Героям Слава!!!

Участь в тренінгу для директорів та заступників.

24 жовтня директор ліцею Малєрик Т.М. та заступник директора з НВР Яцків Г.В. разом з колегами з ЗЗСО Зимноводівської Т.Г. взяли участь в тренінгу для директорів та заступників на тему – “Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення”.
Праця та спілкування з колегами були надзвичайно корисними, цікавими та необхідними. Дякуємо за новий досвід і знайомство з адміністрацією початкової школи “Світанок” м.Львова.

Участь у виїзному засіданні методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу.

23 жовтня вчитель трудового навчання Бєлова З.М. взяла участь у виїзному засіданні методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу на тему “Мистецька спадщина ремесел і духовних цінностей українців”.
Учителі відвідали місто Городок, яке славиться своєю стародавньою історією, побували в Городоцькому історико-краєзнавчому музеї.
Ознайомилися з історією Городоччини, предметами побуту місцевих жителів, історією освіти міста. Цікавим і новим було ознайомлення з маловідомою технікою вишивки – городоцьким швом, яка визнана ЮНЕСКО нематеріальною спадщиною України.
Також побували у храмі Благовіщення Пресвятої Діви Марії та музеї Підпілля Української греко -католицької церкви.
А ще – прогулялися осіннім містом по історичних місцях Городка: Старий парк, Стародавнє Городище, Церква і монастир Францисканців, Ратуша, Площа Ринок. Цікаво відкривати для себе нові сторінки в історії рідного краю.