У рамках проєкту “Кожна школа – здорова школа” в 6, 8, 9-х класах учні прослухали лекції про здорове харчування (вчитель Бєлова З.М.) Діти виготовляли колажі на тему “Які овочі та фрукти корисні”. Підготували доповіді та проєкти про здорове харчування. Будьмо здорові!!!
19 квітня, напередодні Дня довкілля, учні 11-х класів нашого ліцею провели Загальнонаціональну акцію єднання та віри «Випускники – 2024 року для майбутніх поколінь» висадивши дерева на подвір‘ї ліцею.
Цей крок єдності- це символ незламної віри у нашу перемогу.
Випускники війни – це майбутні архітектори нової України!
Сьогодні, 18 квітня, учні 7-Б класу Лапаївського ліцею ім. Героя України Г.Кірпи Зимноводівської сільської ради разом з класним керівником Грицько І.М. відвідали батьківську садибу І.Я. Франка, що в с.Нагуєвичі. Занурились в епоху Великого Каменяра, ознайомились із побутом тодішніх селян та дізнались багато нового про родину та дитячі роки Івана Яковича.
У понеділок, 15 квітня, вчителі біології та хімії Лапаївського ліцею ім. Героя України Георгія Кірпи провели методоб’єднання вчителів біології та хімії Зимноводівської ТГ на тему «Вивчення природних екосистем Яворівського національного парку». Освітяни помандрували до природного заповідника «Розточчя», де мали можливість побачити велике розмаїття тварин та водоплавних птахів, місця гніздування чаплі сірої. Опісля відвідали відпустове місце “Страдч”, де в час великого посту помолилися Хресну Дорогу за мир і перемогу України у кровопролитній війні. Щиро дякуємо Богу та ЗСУ за можливість мандрувати, спілкуватися та пізнавати щось нове. Слава Україні!!!
До учнів 1-А,1-В, 2-А та 2-В, 3-Б класів завітали виховники НСОУ “ПЛАСТ”. Вони ознайомили дітей з діяльністю організації та елементами пластових сходин а також провели майстер-класи “Великодня свічка” та “Вишивана писанка”. Зібрані кошти передадуть для потреб ЗСУ.