Львівський обласний Будинок учителя нагородив грамотами та подарунками за
участь в обласній виставці-конкурсі вишиваних рушників “Мамина світлиця”. За збереження та примноження культурної спадщини українського народу, його традицій, звичаїв та обрядів: за 1 місце – Яцків Галину Василівну; за 2 місце – Бєлову Зоряну Михайлівну.
Учні 2-В класу разом з класним керівником Маркович Г.І. підготували “Свято золотої Осені”. Під час заходу панував веселий настрій, позитивні емоції та справжня радість, яку можна було побачити в очах дітей. Діти продемонстрували свої здібності і таланти в піснях, танцях, маленькій виставі про багатий осінній врожай; виразно декламували вірші. Красуня Осінь нагородила усіх запашними пряниками та смачними яблуками.
У неділю, 12 листопада учні 1 – А класу з класним керівником Санницькою І. М. та батьками відвідали Львівський театр ляльок, де переглянули виставу «Таємниця Лісовичка». Діти поринули у дивовижний світ казки, хвилювалися за дівчинку, яка заблукала у лісі, раділи коли її врятували Лісовички. Діти були безмежно щасливі.
Вокальний ансамбль “КВІТИ” мали за честь брати участь в концертній програмі “Микола Петренко. Назавжди молодий” у Львівській Національній філармонії ім.М.Скорика. Вечір пам’яті поета, дитячого письменника зібрав шанувальників його таланту, поціновувачів поезії та пісень. Ми з задоволенням долучилися до митців – професіоналів та виконали пісні на вірші поета. Дякуємо за присутність та підтримку, щирі аплодисменти батькам, вчителям ліцею. За мирний, творчий вечір дякуємо і нашим захисникам.
Сьогодні, 8 листопада, у Лапаївському ліцеї пройшли змагання із Захисту України. Участь брали команди 10-11 класів навчальних закладів громади. Змагались у наступних дисциплінах: – стройова підготовка, виконання стройової пісні; – метання гранати на дальність; – стрільба в інтерактивному тирі.