Сьогодні, 14 червня, вокальний ансамбль “КВІТИ” взяли участь в концерті ” Музична подорож Україною та світом” в камерному залі Львівської Національної філармонії імені М.Скорика. У виконанні ансамблю прозвучали пісні про Україну, м.Львів, дитячі пісні. Надійні та професійні артисти ансамблю “Високий Замок” майстерно виконали інструментальні композиції. Чудово провів концерт керівник А.Яцків. Наші юні глядачі брали активну участь в програмі: допомагали у веденні концерту, аплодували, танцювали, голосно дякували і зробили спільне фото. Українська музика – найкраща!!! Слава Україні!!!
На Свято казки потрапили сьогодні учні 1-2 класів. Переглянули фільм-казку, малювали ілюстрації, інсценізували, бавились у рольові ігри та були активними учасниками вікторини.
Нетрадиційний музей “Жива історія” в с. Конопниця відвідали маленькі поціновувачі української історії – учні 3-4 класів. Барвистими краєвидами, вишуканою зеленою архітектурою милувались в “Оброшинському” дендропарку старшокласники. Захоплено спостерігали за пригодами, що трапилися з героями фільму-фентезі “Сторожова застава”, діти 5-6 класів. Цікавою була мандрівка учнів 5-х класів до Лапаївського лісництва.
А ще наші вихованці малювали малюнки для ЗСУ, співали патріотичних пісень.
Сьогодні в пришкільному таборі “З Україною в серці” – День іноземної мови. Діти переглянули англійською мовою мультфільм “Король Лев”. Наші “Непереможні” та “Незламні” брали участь в інтелектуальних змаганнях. Семикласники віртуально подорожували англомовними країнами. За круглим столом обговорювали питання вивчення іноземної мови.
А про національні традиції з учнями 1-2 класів розмовляла психолог ліцею Заставна О. П.
Шестикласники сьогодні працювали з тренерами спортивної школи. Учні п’ятих класів виготовляли фігурки з використанням техніки оригамі, грали настільні та інтелектуальні ігри.
Переглядали фотозвіт учнів 8-А класу, які разом з класним керівником відвідали файне місто Тернопіль.
Завітали до нашого ліцею на розмову з дітьми й отці місцевого храму Василь та Тарас.
12 червня учні 5-Б класу разом з класним керівником Нарольською О.В. відвідали сонячне Закарпаття! Яскраві враження отримали від Мукачівського та Чинадієвського замків, палацу графів Шенборнів. Краса замків та чудова погода створили незабутню атмосферу. Діти послухали чимало легенд про відвідані локації, спробували воду з джерела Молодості, отримали багато позитивних емоцій, які запам’ятаються надовго.