22 травня вокальний ансамбль “КВІТИ” взяли участь в проекті “Незабутня Квітка” у залі ім. С.Людкевича Львівської Національної філармонії спільно з солістами, артистами танц-балету “ЖИТТЯ” та у супроводі академічного інструментального ансамблю “Високий Замок”. В концерті звучали пісні з репертуару відомої співачки Квітки Цісик.
Протягом 15.05-19.05 у Лапаївському ліцеї пройшов Тиждень історії. 🇺🇦
Вчителі Кечур О. В. та Шищак І. Р. нагадали учням сторінки історіі та культури України, пригадали цікавинки країн Сходу, провели годину спілкування «День Європи», відвідали Національний музей-меморіал жертв окупаційного режиму «Тюрма на Лонцького».
З 15.05. по 19.05. в ліцеї відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху. Вчителі та учні прослухали майстер-класи, провели практичні заняття; анкетування. Вивчали та повторили правила дорожнього руху; дорожні знаки; малювали газети, емблеми, малюнки.
Учасники учнівського самоврядування провели практичні заняття для учнів початкової школи.
Учні 10-Б класу та класний керівний Яцула М.Р. підготували та провели відкриту виховну годину на тему: “Я крокую по світу у вишиванці!”
Хлопці та дівчата розповідали про давнє заняття людей в Україні – вишивання, зокрема про вишиту сорочку; про особливості пошиття чоловічої та жіночої сорочок; роз’яснювали символи та знаки на вишиванках, кольори.
Виконали чудові пісні, читали вірші. Продемонстрували красу вишиванки, що до лиця кожному! Молодці!!!