Дякуючи усім нашим учням і вчителям, подяка нашим Захисникам з 80-ї ДШБ до Дня Захисника України передана колишньому бійцю, а тепер волонтеру Бавтру Петру, який доставить її до кінцевої точки разом з підписаними учнями прапорами. Дякуємо. РАЗОМ МИ СИЛА!!!
У 9-А класі Лапаївського ліцею ім.Героя України Г.Кірпи в форматі дистанційного навчання проведено виховну годину до Дня Захисника України, 80-річчя створення УПА на тему “Зродились ми великої години…”
Класний керівник Котенська М.М. розповіла про знаменні дати, які відзначають 14 жовтня.
Учні підготували презентацію про історію створення ОУН та її керівників. Слухали та виконували пісні, читали патріотичну поезію; розглядали старі повстанські світлини, плакати.
Завершили виховний захід хвилиною мовчання – хвилиною пам’яті за усіх захисників…
“Благословенна та держава, що має воїнів – Синів!”
В рамках проекту “Школи без нікотину та тютюну”. КУРІННЯ КАЛЬЯНУ ВБИВАЄ.
Кальян – це не про запашний дим з ягідним ароматом, а про цілком реальну загрозу для твого здоров’я!
ВООЗ наголошує: 1 година куріння кальяну – це 100 викурених сигарет (https://cutt.lyQCyBQsH).
У процесі до організму потрапляє чадний газ та продукти згоряння тютюну й вугілля – а це загроза розвитку раку легень, хвороб ротової порожнини, проблем із серцево-судинною системою.
Ще один неприємний факт про кальяни – вони не проходять повної стерилізації після використання іншими. Не рятує навіть змінний мундштук, адже бактерії “проживають” саме у колбі та шлангу пристрою, які рідко стерилізуються у громадських закладах – те ж саме , що пити з однієї чашки з усіма відвідувачами.
Сьогодні в Україні працює закон, який забороняє куріння кальянів у приміщеннях та на терасах кафе й ресторанів. Проте деякі заклади мають право розміщувати кальяни на відкритих майданчиках – тож дуже радимо зробити вибір на користь здоров’я й під час посиденьок з друзями замовляти склянку ягідного соку, а не колбу ягідного диму.
З нагоди професійного свята – Дня Учителя, педагогів Лапаївського ліцею привітали Голова Зимноводівської сільської ради В.С. Гутник, начальник відділу освіти Г.З. Холявка, директор ліцею Т.М. Малєрик. На заході була присутня заступник сільського голови Гудима Н.С.
Одинадцятикласники підготували найкращі вітання для вчителів. Патріотичні пісні прозвучали у виконанні вокального ансамблю “Квіти”. Святковий настрій створили учасники учнівського самоврядування, прикрасивши ліцей. Щасти Тобі, Учителю!!!