Цікаво та весело підвели підсумок першого навчального року учні 1-А класу, вчитель Тишкун Л.М. На святі “Кольоровий рік першокласників” учні декламували вірші, приймали участь в різноманітних завданнях, співали, танцювали. Ділились та дарували любов до оточуючих та своєї Батьківщини.



