“Курс допомоги пораненим”

Сьогодні відбулась зустріч учнів з випускницею ліцею, бойовою медикинею Мандзяк Анастасією. Діти ознайомились з “Курсом допомоги пораненим”, працювали теоретично і практично, спілкувались.

Дякуємо Насті за захист. Слава Україні!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *