Сьогодні відбулась зустріч учнів з випускницею ліцею, бойовою медикинею Мандзяк Анастасією. Діти ознайомились з “Курсом допомоги пораненим”, працювали теоретично і практично, спілкувались.
Дякуємо Насті за захист. Слава Україні!





Сьогодні відбулась зустріч учнів з випускницею ліцею, бойовою медикинею Мандзяк Анастасією. Діти ознайомились з “Курсом допомоги пораненим”, працювали теоретично і практично, спілкувались.
Дякуємо Насті за захист. Слава Україні!




