Вітаємо команду учнів 9-11 класів Лапаївського ліцею імені Героя України Георгія Кірпи та вчителя фізичної культури І. П. Гаврилюка із здобутим 2 місцем
у районному етапі змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з масового футболу.
![]()
Дякуємо ЗСУ за можливість змагатись та перемагати.





