«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Вітаємо команду учнів 9-11 класів Лапаївського ліцею імені Героя України Георгія Кірпи та вчителя фізичної культури І. П. Гаврилюка із здобутим 2 місцем🥈 у районному етапі змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з масового футболу.

💙💛Дякуємо ЗСУ за можливість змагатись та перемагати.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *