29 квітня в приміщенні бібліотеки учні четвертих класів разом з бібліотекарями Омелян О.М. та Гринкевич З.І. здійснили мандрівку сторінками улюблених казок та взяли участь у грі-квесті ” В гостях у казки”, присвяченому міжнародному дню дитячої книги. Під час квесту діти поринули у світ казок, розгадували загадки, кросворди. Захід відбувся у дружній святковій атмосфері та нагадав, що казка – це свято, яке живе у серцях людей.




