У 8-Б класі відбулася виховна година на тему: “Довкілля бережи – природі допоможи”. Під час заходу учні разом з класним керівником Нарольською О.В. взяли участь у бесіді про основні екологічні проблеми: забруднення повітря, води, ґрунтів, вирубка лісів, зміна клімату. Було переглянуто презентацію – учні наочно продемонстрували, скільки часу розкладаються ті чи інші предмети. Також було проведено еко -дефіле суконь. Захід супроводжувався танцями та відеороликами. Учні проявили активність та зацікавленість у темі. Захід сприяв формуванню екологічної культури, усвідомленню особистої відповідальності за стан навколишнього середовища.





